O mně

Ve finančnictví se pohybuji už od vysoké školy. V nebankovním sektoru přes 8 let. Mou práci ocenilo již více než 1000 klientů, kteří se na mě opakovaně obracejí. Ráda jim pomáhám získat peníze na jejich potřeby tak, aby s tím měli co nejméně práce a měli peníze na účtu co nejrychleji.

Spolupracuji se společností s mnohaletou historií. Základem je vždy vyřízení půjčky bez poplatku za zprostředkování, online a zároveň nabízím servis po dobu trvání půjčky. Umím zařídit půjčku zaměstnancům, důchodcům, OSVČ i podnikatelům. Naopak není možné půjčit osobám s exekucí a insolvencí. Ostatní záznamy v registru jsou individuální.

Pokud by nastala situace, kdy by klienti vlivem nenadálých situací (ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost apod.) nemohli půjčku splácet, můžu jim zdarma zařídit odklad splátek až na 3 měsíce. V případě obav, že by mohla tato situace nastat po delší dobu, je možné se při podpisu smlouvy připojistit na neschopnost splácet.

Také jsem v rámci hygienických opatření v době koronakrize přistoupila k online podpisu smluv na dálku, abych neohrozila zdraví klientů. Nadále také zůstává možnost osobního kontaktu.

Bc. Mirka Wittnerová